Yöntem Yapı Antalya
t&f: +90 242 334 05 75 |
BASF Ürünleri

BASF Ürünleri

BASF Ürünleri

Master Builders Solutions ile BASF inşaat ve yapılar için gelişmiş kimyasal çözümler konusunda  küresel bir marka sunmaktadır. Marka mevcut BASF markaları ve ürünlerinin gücü üzerine inşa edilmiştir ve inşaat sektöründeki 100 yıldan fazla bir süredir var olan tecrübemizi temsil etmektedir.

Master Builders Solutions markası inşaat, bakım, onarım ve yapıların renovasyonu için kimyasal çözümler yaratmada BASF'nin uzmanlığını bir araya getirmektedir.  Master Builders Solutions inşaat endüstrisinde bir asırdan fazla bir sürede elde edilen tecrübe üzerine inşa edilmiştir.

Master Builders Solutions markası altındaki kapsamlı portföy yapıların inşası, bakımı, onarımı ve renovasyonu için kalıcı çözümleri kapsamaktadır:     

Master Builders Solutions markası, standartlaşmış terminolojimizi ve  portföyümüzü açık ve kolay anlaşılabilir bir şekilde ifade etmektedir. Her bir ürün ismi uygulama alanını, bir fonksiyonu ya da performansı temsil etmektedir.

Projeniz için küresel takımımızın uzmanlığı

BASF inşaat uzmanlarının bilgi birikimi  ve tecrübesi Master Builders Solutions markasının özünü oluşturmaktadır.

BASF'nin Master Builders Solutions markası, projelerinizin başlangıcından bitimine kadar mevcut yapı kimyasalları çözümlerindeki yetkinliğimizi  temsil eder.